2019 Boys U9 Division 4
For problems or questions contact your Division Coordinator

2019 Division Teams
  Team Name Coach and Info GP Team
Login
1 Canandaigua Attack Ric Militello  1 Go
2 Irondequoit Challenge Red Jay Evarts 0 Go
3 Lakefront SC Green Anne Smith 2 Go
4 Penfield Rangers Harner Tom Harner 0 Go
5 Pittsford Mustangs Flames Eric Koomen 0 Go
6 Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010 Ryan Pollizi 0 Go
7 Victor Strikers Steve Christenson 1 Go
Key:   (GP: Games Played)

Final Version

2019 Game Schedule and Results
Game Day Date Time Status Home Team Visiting Team Site & Field
Team Name Played Fines Team Name Played Fines
10118 Tue 5/21/2019 6:15 PM Ready Lakefront SC Green Check   Victor Strikers Check   Lakefront Soccer Complex #2
10119 Tue 5/21/2019 6:15 PM Ready Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010 Check   Pittsford Mustangs Flames Check   Martin Road Park #2
10120 Wed 5/22/2019 6:15 PM Suspend Penfield Rangers Harner     Canandaigua Attack     Penfield Town Hall #3S
10117 Thu 5/23/2019 6:15 PM Ready Victor Strikers Check   Pittsford Mustangs Flames Check   Victor Central #11
10155 Thu 5/23/2019 6:15 PM Ready Lakefront SC Green Check   Canandaigua Attack Check   Lakefront Soccer Complex #3
10115 Tue 5/28/2019 6:15 PM Ready Canandaigua Attack     Irondequoit Challenge Red     Canandaigua Elementary School #1
10150 Tue 5/28/2019 6:15 PM Ready Pittsford Mustangs Flames     Lakefront SC Green     Pittsford Jefferson Road School #2
10127 Wed 5/29/2019 6:15 PM Ready Victor Strikers     Penfield Rangers Harner     Village on the Park #2
10121 Thu 5/30/2019 6:15 PM Ready Lakefront SC Green     Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Lakefront Soccer Complex #6
10123 Thu 5/30/2019 6:15 PM Ready Pittsford Mustangs Flames     Irondequoit Challenge Red     Pittsford Jefferson Road School #3
10124 Tue 6/04/2019 6:15 PM Ready Canandaigua Attack     Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Canandaigua Elementary School #1
10125 Tue 6/04/2019 6:15 PM Ready Pittsford Mustangs Flames     Penfield Rangers Harner     Pittsford Jefferson Road School #1
10126 Tue 6/04/2019 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Lakefront SC Green     Camp Eastman #1
10128 Thu 6/06/2019 6:15 PM Ready Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Irondequoit Challenge Red     Martin Road Park #2
10129 Thu 6/06/2019 6:15 PM Ready Lakefront SC Green     Pittsford Mustangs Flames     Lakefront Soccer Complex #3
10151 Sat 6/08/2019 9:00 AM Ready Canandaigua Attack     Pittsford Mustangs Flames     Canandaigua Elementary School #1
10145 Sun 6/09/2019 1:15 PM Ready Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Canandaigua Attack     Martin Road Park #2
10116 Mon 6/10/2019 6:15 PM Ready Penfield Rangers Harner     Lakefront SC Green     Penfield Town Hall #3S
10130 Mon 6/10/2019 6:15 PM Ready Pittsford Mustangs Flames     Canandaigua Attack     Pittsford Jefferson Road School #1
10131 Tue 6/11/2019 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Victor Strikers     Bishop Kearney High School 4/Southwest
10133 Thu 6/13/2019 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Penfield Rangers Harner     Camp Eastman #1
10134 Thu 6/13/2019 6:15 PM Ready Canandaigua Attack     Lakefront SC Green     Canandaigua Elementary School #1
10135 Thu 6/13/2019 6:15 PM Ready Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Victor Strikers     Martin Road Park #2
10136 Tue 6/18/2019 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Canandaigua Attack     Bishop Kearney High School 4/Southwest
10137 Tue 6/18/2019 6:15 PM Ready Lakefront SC Green     Penfield Rangers Harner     Lakefront Soccer Complex #2
10138 Tue 6/18/2019 6:15 PM Ready Pittsford Mustangs Flames     Victor Strikers     Pittsford Jefferson Road School #3
10139 Thu 6/20/2019 6:15 PM Ready Victor Strikers     Lakefront SC Green     Village on the Park #2
10140 Thu 6/20/2019 6:15 PM Ready Pittsford Mustangs Flames     Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Pittsford Jefferson Road School #3
10141 Thu 6/20/2019 6:15 PM Ready Canandaigua Attack     Penfield Rangers Harner     Canandaigua Elementary School #1
10142 Tue 6/25/2019 6:15 PM Ready Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Lakefront SC Green     Martin Road Park #2
10143 Tue 6/25/2019 6:15 PM Ready Canandaigua Attack     Victor Strikers     Canandaigua Elementary School #1
10144 Tue 6/25/2019 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Pittsford Mustangs Flames     Camp Eastman #1
10146 Thu 6/27/2019 6:15 PM Ready Penfield Rangers Harner     Pittsford Mustangs Flames     Penfield Community Center #13
10147 Thu 6/27/2019 6:15 PM Ready Lakefront SC Green     Irondequoit Challenge Red     Lakefront Soccer Complex #3
10148 Tue 7/09/2019 6:15 PM Ready Penfield Rangers Harner     Victor Strikers     Penfield Town Hall #3N
10149 Tue 7/09/2019 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Camp Eastman #1
10132 Thu 7/11/2019 6:15 PM Ready Penfield Rangers Harner     Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Penfield Town Hall #3S
10152 Tue 7/16/2019 6:15 PM Ready Victor Strikers     Irondequoit Challenge Red     Victor Central #30
10153 Tue 7/16/2019 6:15 PM Ready Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Penfield Rangers Harner     Martin Road Park #2
10122 Thu 7/18/2019 7:30 PM Ready Victor Strikers     Canandaigua Attack     Victor Central #11
10154 Tue 7/23/2019 6:15 PM Ready Penfield Rangers Harner     Irondequoit Challenge Red     Penfield Town Hall #3S
10156 Tue 7/23/2019 6:15 PM Ready Victor Strikers     Rush-Henrietta Falcons Pollizi 2010     Village on the Park #2
Key:   (FF = Forfeit)    (Info = Game Info with No Associated Dollars)    ($ = Fines)
(Red game scores have been input by referee but not verified by DC)    (GFR = Missing Game Feedback Report from Coach)
For problems or questions contact your Division Coordinator
Contact Webmaster© 2001-2018 Mark VanDellonCoded: 2019-01-04T20:15:41-0500