2020 Boys U9 Division 2
For problems or questions contact your Division Coordinator

2020 Division Teams
  Team Name Coach and Info GP Team
Login
1 Cobras FC Miceli Bridget Miceli 0 Go
2 Fairport Fusion Shawn Biehler 0 Go
3 FC Dynamo ROC B2011/12 Andrey Babak 0 Go
4 Irondequoit Challenge Red Mike Maslyn 0 Go
5 Lakefront SC Blue Anne Smith 0 Go
GP: Games Played

Preliminary Schedule - Do Not Use for League Play

2020 Game Schedule and Results
Game Day Date Time Status Home Team Visiting Team Site & Field
Team Name Played Fines Team Name Played Fines
10043 Tue 5/19/2020 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     FC Dynamo ROC B2011/12     Colebrook School #1
10044 Tue 5/19/2020 6:15 PM Wait Lakefront SC Blue     Cobras FC Miceli     TBD
10045 Tue 5/26/2020 6:15 PM Wait FC Dynamo ROC B2011/12     Lakefront SC Blue     TBD
10046 Tue 5/26/2020 6:15 PM Wait Fairport Fusion     Irondequoit Challenge Red     TBD
10047 Tue 6/02/2020 6:15 PM Wait Lakefront SC Blue     Fairport Fusion     TBD
10048 Tue 6/02/2020 6:15 PM Wait Cobras FC Miceli     FC Dynamo ROC B2011/12     TBD
10049 Tue 6/09/2020 6:15 PM Wait Fairport Fusion     Cobras FC Miceli     TBD
10050 Tue 6/09/2020 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Lakefront SC Blue     Camp Eastman #3
10051 Tue 6/16/2020 6:15 PM Wait Cobras FC Miceli     Irondequoit Challenge Red     TBD
10052 Tue 6/16/2020 6:15 PM Wait FC Dynamo ROC B2011/12     Fairport Fusion     TBD
10053 Tue 6/23/2020 6:15 PM Wait FC Dynamo ROC B2011/12     Irondequoit Challenge Red     TBD
10054 Tue 6/23/2020 6:15 PM Wait Cobras FC Miceli     Lakefront SC Blue     TBD
10055 Thu 6/25/2020 6:15 PM Wait Lakefront SC Blue     FC Dynamo ROC B2011/12     TBD
10056 Thu 6/25/2020 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Fairport Fusion     Camp Eastman #3
10057 Tue 6/30/2020 6:15 PM Wait Fairport Fusion     Lakefront SC Blue     TBD
10058 Tue 6/30/2020 6:15 PM Wait FC Dynamo ROC B2011/12     Cobras FC Miceli     TBD
10059 Tue 7/07/2020 6:15 PM Wait Cobras FC Miceli     Fairport Fusion     TBD
10060 Tue 7/07/2020 6:15 PM Wait Lakefront SC Blue     Irondequoit Challenge Red     TBD
10061 Thu 7/09/2020 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Cobras FC Miceli     Colebrook School #1
10062 Thu 7/09/2020 6:15 PM Wait Fairport Fusion     FC Dynamo ROC B2011/12     TBD
10063 Tue 7/14/2020 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     FC Dynamo ROC B2011/12     Camp Eastman #3
10064 Tue 7/14/2020 6:15 PM Wait Lakefront SC Blue     Cobras FC Miceli     TBD
10065 Thu 7/16/2020 6:15 PM Wait FC Dynamo ROC B2011/12     Lakefront SC Blue     TBD
10066 Thu 7/16/2020 6:15 PM Wait Fairport Fusion     Irondequoit Challenge Red     TBD
10067 Tue 7/21/2020 6:15 PM Wait Lakefront SC Blue     Fairport Fusion     TBD
10068 Tue 7/21/2020 6:15 PM Wait Cobras FC Miceli     FC Dynamo ROC B2011/12     TBD
10069 Thu 7/23/2020 6:15 PM Wait Fairport Fusion     Cobras FC Miceli     TBD
10070 Thu 7/23/2020 6:15 PM Ready Irondequoit Challenge Red     Lakefront SC Blue     Camp Eastman #3
10071 Tue 7/28/2020 6:15 PM Wait Cobras FC Miceli     Irondequoit Challenge Red     TBD
10072 Tue 7/28/2020 6:15 PM Wait FC Dynamo ROC B2011/12     Fairport Fusion     TBD
FF = Forfeit Info = Game Info with No Associated Dollars $ = Fines

Preliminary Schedule - Do Not Use for League Play

For problems or questions contact your Division Coordinator
Contact Webmaster© 2001-2019 Mark VanDellonCoded: 2020-03-05T15:03:53-0500