2018 Division Results
Thu, Apr 26, 2018 at 03:19:26
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Rovers (Theresa Harpole) Boys 9 1                   0
2  FC Dynamo ROC (Oliver Eisenhart) Boys 9 1                   0
3  Fairport Arsenal (Josh Dziedzic) Boys 9 1                   0
4  Irondequoit Challenge Red (Fritz Zeller) Boys 9 1                   0
5  Lakefront Blue (Andrew Bonacci) Boys 9 1                   0
6  Pittsford Mustangs Avengers (Frank Mazzarella) Boys 9 1                   0
7  RFC Boys U9s (Alessio DeMichele) Boys 9 1                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Fairport Fusion (James McMahon) Boys 9 2                   0
2  Greece United FC Manetta (Thomas Manetta) Boys 9 2                   0
3  Hilton Heat - Cafarelli (Anthony Cafarelli) Boys 9 2                   0
4  Irondequoit Challenge Blue (Joel Zaleski) Boys 9 2                   0
5  Lakefront Green (Giovanni Cambareri) Boys 9 2                   0
6  Pittsford Mustangs Fury (Joel West) Boys 9 2                   0
7  Spencerport Gold (Jamie Schneider) Boys 9 2                   0
8  Victor Comets (Craig Winters) Boys 9 2                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Cobras FC (Jason Sinclair) Boys 9 3                   0
2  EUSA Blue (Anthony Rozzano) Boys 9 3                   0
3  Fairport Fireballs (Dave Thomas) Boys 9 3                   0
4  Honeoye Falls Blaze (Mike Merrill) Boys 9 3                   0
5  Lakefront White (James Chase) Boys 9 3                   0
6  Penfield Rangers Blue (Adam Cross) Boys 9 3                   0
7  Pittsford Mustangs Hornets (Ben Winter) Boys 9 3                   0
8  Rush-Henrietta Falcons Pollizi (Ryan Pollizi) Boys 9 3                   0
9  Spencerport Blue (Darek Whitcomb) Boys 9 3                   0
10  Victor Gold (Doug Tay) Boys 9 3                   0
11  Wayne Wings (Jennifer Howard) Boys 9 3                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards Boys (Jeffery Phillips) Boys 9 4                   0
2  Chili Warriors (Roger Groome) Boys 9 4                   0
3  Cobras FC - Butler (Michael Butler) Boys 9 4                   0
4  Gates Metros-Parsons (Brad Parsons) Boys 9 4                   0
5  Hilton Heat - Giuliano (Joe Giuliano) Boys 9 4                   0
6  RFC U8s Paprocki (Aaron Paprocki) Boys 9 4                   0
7  Spencerport White (Robert Wilson) Boys 9 4                   0
8  Victor Gold Comets (Travis Sacco) Boys 9 4                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Chargers (Adam Keller) Boys 10 1                   0
2  Empire United Soccer Academy White 08 (Jaime Phillips) Boys 10 1                   0
3  FC Dynamo ROC - Travel (Dino Mihalitsas) Boys 10 1                   0
4  Fairport Fuel (Guido Cristofori) Boys 10 1                   0
5  Hilton Heat - Vasbinder (Steve Vasbinder) Boys 10 1                   0
6  RFC Boys U10s (Jordan Sullivan) Boys 10 1                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards (Fernando Burbano) Boys 10 2                   0
2  Canandaigua Attack - Lawrence (Julie Lawrence) Boys 10 2                   0
3  Greece United FC Musumeci (Phil Musumeci) Boys 10 2                   0
4  Lakefront Blue (Mark DuPont) Boys 10 2                   0
5  Penfield Rangers Pythons (Pat Walsh) Boys 10 2                   0
6  Pittsford Mustangs Mayhem (Chris Burrows) Boys 10 2                   0
7  Spencerport Gold (Tom Pointon) Boys 10 2                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Cobras FC Schumacher (Jason Schumacher) Boys 10 3                   0
2  Fairport Brigade (Rob Pacer) Boys 10 3                   0
3  Irondequoit Challenge Red (Rodney Encina) Boys 10 3                   0
4  Lakefront Green (Giovanni Cambareri) Boys 10 3                   0
5  Pittsford Mustangs Savages (David Leitner) Boys 10 3                   0
6  River Flow Soccer United (Brad Cherin) Boys 10 3                   0
7  Victor Strikers (Steve Ireland) Boys 10 3                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  FCSC Avon Aztecs (Nick Lovullo) Boys 10 4                   0
2  Gates Metros (Chris Montulli) Boys 10 4                   0
3  Hilton Heat-Maslyn (Mike Maslyn) Boys 10 4                   0
4  Kendall Crossfires (Amy Conte) Boys 10 4                   0
5  Rush-Henrietta Falcons Pollizi (Ryan Pollizi) Boys 10 4                   0
6  Spencerport Blue-Cappuccio (Dino Cappuccio) Boys 10 4                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack - Barrett (Ray Barrett) Boys 10 5                   0
2  Gananda Bandits Blue (Thomas Cody) Boys 10 5                   0
3  Gananda Bandits White (Michael Richards) Boys 10 5                   0
4  Honeoye Falls Blaze (Matt Bellizzi) Boys 10 5                   0
5  Livonia Thunder (Mark Roller) Boys 10 5                   0
6  Penfield Rangers (ANDREW GAUDY) Boys 10 5                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Empire United Soccer Academy Blue 08 (Jaime Phillips) Boys 11 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FC Dynamo ROC (Bill Garno) Boys 11 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat - Johnson (Jay Johnson) Boys 11 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Irondequoit Challenge Red (Brian Green) Boys 11 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Lakefront Blue (Jesse Myers) Boys 11 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs Minotaurs (Eric Pritchard) Boys 11 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport Gold (Steve Tortora) Boys 11 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack - Annesi (Mark Annesi) Boys 11 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Chili Gunners (Eric Olson) Boys 11 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Churchville Tigers (Robert Cope) Boys 11 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Fairport Flyers (Scott Jerome) Boys 11 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Lakefront Green (James Chase) Boys 11 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Livonia United (Thomas Nathan Christian) Boys 11 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Penfield Rangers (Roberto Colangelo) Boys 11 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards (Mark Thomas) Boys 11 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Gates Metros (David Ahlstrom) Boys 11 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat-Krautwurst (Karissa Krautwurst) Boys 11 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Pittsford Mustangs YellowJackets (Mike Krenzer) Boys 11 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Rush-Henrietta Falcons Pampoukidis (John Pampoukidis) Boys 11 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Scottsville Sonics (ATANASIOS KAKARANTZAS) Boys 11 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Blue (Ryan Ferguson) Boys 11 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack - Cooke (Shayne Cooke) Boys 11 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Fairport Rovers (Ron Zalone) Boys 11 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Honeoye Falls Blaze (Jim Remus) Boys 11 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront White (John Bustard) Boys 11 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Pittsford Mustangs Predators (Steven Weisbeck) Boys 11 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Victor Blue Devils Rising (Christine Fackelman) Boys 11 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Dan Demare) Boys 11 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Byron-Bergen S.C. Sting (James Starowitz) Boys 11 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  CWU - Pavilion (Aaron McConnell) Boys 11 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  GVBBSC - French (Bryan French) Boys 11 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Holley United (Haley Walker) Boys 11 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Wayne Wings (Nicholas Carbone) Boys 11 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Fury (Jamie Berardicurti) Boys 12 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC - Borrelli 06 (Jim Borrelli) Boys 12 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Fairport Citizens (Mark Stephany) Boys 12 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Penfield Rangers Warriors (SEAN DOHERTY) Boys 12 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Pittsford Mustangs Storm (Jay Herman) Boys 12 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Spencerport Gold (Bryan Coe) Boys 12 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards (Salvatore Balbi) Boys 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FC Dynamo ROC (Dave Campbell) Boys 12 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Lakefront Blue (Katie Titus) Boys 12 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Rush-Henrietta Falcons Muoio (Edward Muoio) Boys 12 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Victor Gold (Brian Kubrich) Boys 12 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Wayne Wings (Brian Ferry) Boys 12 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack (Brian Burke) Boys 12 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Greece United F.C. Kephart (Keri Kephart) Boys 12 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat - Meagher (Scott Meagher) Boys 12 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Honeoye Falls Blaze (Bernie Fischer) Boys 12 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Pittsford Mustangs Duke (Ryan Duke) Boys 12 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  River Flow Soccer Club United (Deon Rodgers) Boys 12 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport Blue (Kevin Okeefe) Boys 12 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Fairport Charge (Doug Willard) Boys 12 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  GVBBSC - Prinzi/Thomson (Eric Prinzi) Boys 12 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Irondequoit Challenge Red (Russell Nordquist) Boys 12 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront Green (Kyle DeBrine) Boys 12 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Livonia Heat (James Woolston) Boys 12 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Penfield Rangers McElduff (John McElduff) Boys 12 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (John Baiocco) Boys 12 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Gananda Bandits (Corey Woodward) Boys 12 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Holley United (Kevin McGuire) Boys 12 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Kendall Crossfires (Jeff Conte) Boys 12 5 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Scottsville Revolution (John Crowley) Boys 12 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Victor Devils (Christine Fackelman) Boys 12 5 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Surge (Randy Nasso) Boys 13 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC Pyles (Jeffrey Pyles) Boys 13 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FCSC Pittsford Hawks (Josh Paganelli) Boys 13 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Fairport Force (Bill Teasdale) Boys 13 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Greece United FC Kron (Matt Kron) Boys 13 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Hilton Heat - Graupman (Cory Graupman) Boys 13 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Pittsford Mustangs Cosmos (Doug Miller) Boys 13 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack (Laurie McFetridge) Boys 13 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Fairport Gunners (Bryan Lawler) Boys 13 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Greece United FC Palmgreen (Timothy Palmgreen) Boys 13 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Penfield Rangers Gunners (Steven S. MOUNNARAT) Boys 13 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Rush-Henrietta Falcons Anagnostakos (Jimmy Anagnostakos) Boys 13 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Spencerport Gold (Brian Magin) Boys 13 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Wayne Wings (Mark Schichtel) Boys 13 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards (Tammy McGrath) Boys 13 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Churchville United (Ricardo Lagares) Boys 13 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FCSC Avon Avengers (Mike Miron) Boys 13 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FCSC Stormers Fire (Uri Sankowski) Boys 13 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Gates Metros (Jonathan Krotz) Boys 13 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Irondequoit Challlenge Red (Mike Friedel) Boys 13 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Livonia Legends (Mark Dennis) Boys 13 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Pittsford Mustangs Ecoboost (Jeanne Schwartz) Boys 13 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Tim Michalak) Boys 13 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Bloomfield (Beth Moore) Boys 13 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  CWU - Pavilion (Craig Williams) Boys 13 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  CWU- Albion (Tom Mulka) Boys 13 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Caledonia-Martelle (Charles Martelle) Boys 13 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Churchville Cougars (Dave Veltre) Boys 13 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  GVBBSC Geneseo - McDonald (Chris McDonald) Boys 13 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Honeoye Falls Blaze (Jason Gloor) Boys 13 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Victor Blue (Peter Obit) Boys 13 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Fairport United (Jakob Jaufmann) Boys 14 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Gates Metros-Allen (David Allen) Boys 14 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Greece United FC Indelicato/Palmieri (Michael Indelicato) Boys 14 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront Jarvis (David Jarvis) Boys 14 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Livonia Lakers (Daniel McEnerney) Boys 14 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs FC (Pete Hallagan) Boys 14 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport (Jason Pino) Boys 14 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (James Dillon) Boys 14 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Brockport Blizzards (Peter Rightmyer) Boys 14 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Canandaigua Attack (Alessandra Sunderlin) Boys 14 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FC Dynamo ROC - Travel (Brian Ashe) Boys 14 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Honeoye Falls Blaze (Tony Maiola) Boys 14 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Irondequoit Challenge Red (Justin Connor) Boys 14 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  River Flow Soccer United (Blue) (Mathew Trombley) Boys 14 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Attica (Ron Meides) Boys 14 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Byron-Bergen Sting (Lucas Audsley) Boys 14 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Cobras FC-Ranieri (GREGORY RANIERI) Boys 14 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Kendall Crossfires (Matthew Edick) Boys 14 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Lakefront Blue (Bob Johnson) Boys 14 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Penfield Rangers Terwilliger (DUGAN TERWILLIGER) Boys 14 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  River Flow Soccer United (Yellow) (Joseph Bucukovski) Boys 14 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Victor Blue (Craig Carlson) Boys 14 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Wayne Wings (Joe Bowman) Boys 14 3 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack (Eric Marsh) Boys 15 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Fairport Futballers (John Lucey) Boys 15 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat - Hasiotis (William Hasiotis) Boys 15 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront Blue (Justin Norton) Boys 15 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Pittsford Mustangs Gold (Sean Hopkins) Boys 15 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Rush-Henrietta Falcons Zoccali (Nicholas Zoccali) Boys 15 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport Gold (Hung Tieu-Truong) Boys 15 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Strikers (Angela Mancini) Boys 15 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Churchville Express (Scott Onderdonk) Boys 15 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Cobras FC/ Michelsen (Craig Michelsen) Boys 15 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Greece United FC Distaffen (John Distaffen) Boys 15 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Irondequoit Challenge Red (Mike Friedel) Boys 15 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Penfield Rangers (MRUTHYUNJAYA RAVI) Boys 15 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Pittsford Mustangs - PSU (Tom Scheuermann) Boys 15 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Scottsville Shockers (Joseph O'Shea) Boys 15 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Brandon Paserk) Boys 15 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Bloomfield Blitz (Rick Schoeberlein) Boys 15 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  CWU - LeRoy (Kacy Sherwood) Boys 15 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  CWU - Pavilion (Barry True) Boys 15 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Caledonia (Kevin Callanan) Boys 15 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  GVBBSC - Felthman (Jason Feltham) Boys 15 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Holley United (Amy Ostram) Boys 15 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Victor Rampage (Bob Smith) Boys 15 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Rampage (Andrew Schwenger) Boys 16 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC Borcyk (Eric Borcyk) Boys 16 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Irondequoit Challenge Red (John Sklenar) Boys 16 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Pittsford Mustangs Centaurs II (Rory Foster) Boys 16 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  River Flow Soccer United (Deon Rodgers) Boys 16 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Spencerport Gold (Mike Marcone) Boys 16 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Wayne Wings (Mark Schichtel) Boys 16 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  CWU-Albion (Cliff Thom) Boys 16 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Canandaigua Attack (John Joseph) Boys 16 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FCSC Avon Shadows (Jordan Minnis) Boys 16 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Fairport Extreme (Jeff Douglass) Boys 16 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Honeoye Falls Blaze (Jim Hofmann) Boys 16 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Lakefront Blue (Kevin Ledermann) Boys 16 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Livonia Rangers (John Tewksbury) Boys 16 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Penfield Rangers Maness (Joel Maness) Boys 16 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzard (Patrick Jackman) Boys 17 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Chili United (Ezio Cozzo) Boys 17 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Lakefront Blue (Shane Nelan) Boys 17 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Rush-Henrietta Falcons Bonisteel (Bryan Bonisteel) Boys 17 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Spencerport Gold (Jeffrey Uebelacker) Boys 17 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Byron-Bergen Sting (Robert Swapceinski) Boys 17 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FCSC Pittsford Hawks (Paul Cypher) Boys 17 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FCSC Stormers Tsunami (Adam Lenio) Boys 17 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Hilton Heat - Bianchi (Mark Bianchi) Boys 17 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Kendall Crossfires (Richard Esposito) Boys 17 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Victor Blue (Jason Pickup) Boys 17 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Wayne Wings (Mike Graves) Boys 17 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Jeremy Havens) Boys 17 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Holley United (Troy Kingdollar) Boys 17 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Lakefront Green (Matthew Borrelli) Boys 17 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Penfield Rangers (Mike Harvey) Boys 17 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Victor Gold (Doug Tay) Boys 17 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Fusion (Randy Nasso) Boys 18 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC- Galli (Domenic Galli) Boys 18 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat - McNair (Craig McNair) Boys 18 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Irondequoit Challenge Red (Steve Brickler) Boys 18 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Lakefront Blue (Greg Tombline) Boys 18 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  River Flow Soccer United (Francisco Chavez) Boys 18 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Attica (Jeff Peters) Boys 18 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Canandaigua Attack (Joe Sabbour) Boys 18 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Greece United Bennett (Sam DiMaggio) Boys 18 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Honeoye Falls Blaze (Chuck Allan) Boys 18 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Livonia Wolfpack (Dan Olver) Boys 18 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Bloomfield (Chris Evans) Boys 18 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  CWU - LeRoy (Mark Richardson) Boys 18 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Caledonia-Teborg (Chris Terborg) Boys 18 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  GVBBSC - Thomson (Tim Thomson) Boys 18 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Gananda Bandits (Alex Casciani) Boys 18 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzard (Thomas Langelotti) Boys 19 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Fairport Titans (John Lucey) Boys 19 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Gates Metros - Galaxy (Cosmo Giunta) Boys 19 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront Blue (Matthew Borrelli) Boys 19 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Pittsford Mustangs Rangers FC (Peter Jobling) Boys 19 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Spencerport Gold (Ron Ellis) Boys 19 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Bill Bradley) Boys 19 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FC Dynamo ROC - Travel (Scott Fishel) Boys 19 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Fairport United (Greg Fagen) Boys 19 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  River Flow Soccer United (Joshua Schipper) Boys 19 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Victor Revolution (Chuck Hixon) Boys 19 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Cyclones (Katie Leonard) Girls 9 1                   0
2  EUSA Rochester (Mike Ellicot) Girls 9 1                   0
3  Fairport Spirit (Michael Panara) Girls 9 1                   0
4  Greece United FC LaRosa (Pete LaRosa) Girls 9 1                   0
5  Pittsford Mustangs Thunder (Todd Petroske) Girls 9 1                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Cobras FC bontempo (Don Bontempo) Girls 9 2                   0
2  EUSA 2010 (Erin Zoltoski) Girls 9 2                   0
3  Fairport Blue (Adam Schwartz) Girls 9 2                   0
4  Hilton Heat - Starwald (Paula Starwald) Girls 9 2                   0
5  Irondequoit Challenge Red (Brian Green) Girls 9 2                   0
6  Pittsford Mustangs Midnight (Joshua Munger) Girls 9 2                   0
7  Spencerport United (John Mahoney) Girls 9 2                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards GU (Chris Szabo) Girls 9 3                   0
2  Chili Storm (Melissa DeBadts) Girls 9 3                   0
3  Greece United FC Manetta (Jordan Manetta) Girls 9 3                   0
4  Hilton Heat - Martone (Lisa Martone) Girls 9 3                   0
5  Lakefront Blue (Drew Bielemeier) Girls 9 3                   0
6  Penfield Strikers Red Lasers (Robin Rivero) Girls 9 3                   0
7  Victor SC Girl Power (Patrick Mcllhenney) Girls 9 3                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Cobras FC petert boiurnazakis (Peter Bournazakis) Girls 9 4                   0
2  FCSC Avon Mystics (Rob Coyne) Girls 9 4                   0
3  Honeoye Falls Blaze (Chris Masters) Girls 9 4                   0
4  Lakefront Green (Kay Barrios) Girls 9 4                   0
5  Penfield Strikers Fire (Kerri Sanderson) Girls 9 4                   0
6  Pittsford Mustangs Vipers (Eric Koomen) Girls 9 4                   0
7  Rush-Henrietta Falcons (Edward Muoio) Girls 9 4                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  FCSC Avon Magic (Jackie Rehberg) Girls 9 5                   0
2  Fairport Lightning (Sheryl Wolcott) Girls 9 5                   0
3  GVBBSC - Hellquist/LaDelpha (Jason Hellquist) Girls 9 5                   0
4  Gates Metros-Alphas (Cheryl Wright) Girls 9 5                   0
5  Livonia Blue Angels (Ryan Snyder) Girls 9 5                   0
6  Spencerport Blue (Brian Magin) Girls 9 5                   0
7  Victor Gold (Kevin Neenan) Girls 9 5                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Cobras FC Hunt (Nicole Hunt) Girls 10 1                   0
2  Hilton Heat - Picardo (Nick Picardo) Girls 10 1                   0
3  Irondequoit SC Challenge Red (Matthew Anliker) Girls 10 1                   0
4  Lakefront Blue (Clay Carpenter) Girls 10 1                   0
5  Penfield Strikers Storm (Katherine Lanning) Girls 10 1                   0
6  Pittsford Mustangs Bomb Squad (Sheena Hamilton) Girls 10 1                   0
7  RFC Girls U10s (W Junior De Medeiros) Girls 10 1                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Crush (Jonathan Payne) Girls 10 2                   0
2  Empire United Soccer Academy Rochester G2008 (Ron Richards) Girls 10 2                   0
3  Fairport Fireballs (Kristina Cristofori) Girls 10 2                   0
4  Greece United Billings (Jonathan Billings) Girls 10 2                   0
5  Pittsford Mustangs Knights (Julie Lloyd) Girls 10 2                   0
6  Spencerport Gold (Jason West) Girls 10 2                   0
7  Victor Blue Lightning (Rick Adrid) Girls 10 2                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack (John Sickles) Girls 10 3                   0
2  GVBBSC - Whitney/Capel (Aileen Whitney) Girls 10 3                   0
3  Hilton heat-TATA (Mark Tata) Girls 10 3                   0
4  Pittsford Mustangs Lightning (Ziad Wehbe) Girls 10 3                   0
5  Rush-Henrietta Falcons Roman (Chris Roman) Girls 10 3                   0
6  Spencerport Blue (Douglas Crowley) Girls 10 3                   0
7  Wayne wings (Jesse Gabriel) Girls 10 3                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards (Jennifer Wells-Dickerson) Girls 10 4                   0
2  Churchville Cheetahs (James Gagnon) Girls 10 4                   0
3  Cobras FC-Morris (Marnie Morris) Girls 10 4                   0
4  Gananda Bandits SC White (Gerald White) Girls 10 4                   0
5  Gates Metros (Kate Krotz) Girls 10 4                   0
6  Honeoye Falls Blaze (Jes Scannell) Girls 10 4                   0
7  Lakefront Green (Kristen Hubright) Girls 10 4                   0
8  Livonia Spark (Ryan Meys) Girls 10 4                   0
9  Penfield Strikers Lightning (Benjamin Hammond) Girls 10 4                   0
10  River Flow Soccer United (Shantae Russel) Girls 10 4                   0
11  Scottsville Shockers (Amanda Chitaphong) Girls 10 4                   0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili CSA Strikers (George Stamoulacatos) Girls 11 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Greece United Kaschner (Mike Kaschner) Girls 11 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat Pilato (Nino Pilato) Girls 11 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront Blue (Dean Cullen) Girls 11 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Penfield Strikers Panthers (Phil Antinarella) Girls 11 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs - Bulldogs (Jim D'Anza) Girls 11 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport Gold (Vincent Tata) Girls 11 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzards (Chris Tomaszewski) Girls 11 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Empire United Soccer Academy Rochester G2008 (Ron Richards) Girls 11 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Fairport All-Stars (Ryan Slater) Girls 11 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Greece United FC Tawaf (Haroon Tawaf) Girls 11 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Irondequoit Challenge Red (Dan Yanosh) Girls 11 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Livonia Force (Jason Parker) Girls 11 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Pittsford Mustangs Madrids (Chuck Hughes) Girls 11 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Blue (Neil Brennan) Girls 11 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Caledonia-Girlls 11 (Amy Kosinski) Girls 11 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Canandaigua Attack (Dan Pennise) Girls 11 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  GVBBSC Antonucci/Haigh (Amanda Antonucci) Girls 11 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Hilton Heat-DiGiacco (Brian DiGiacco) Girls 11 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Penfield Strikers Bolts (Destree Rickard) Girls 11 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Blue Stars (Jeff Onze) Girls 11 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC White (Mike Taggart) Girls 11 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Byron-Bergen Sting (Evan Shallenberger) Girls 11 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FCSC Avon Monarchs (Luke Salogar) Girls 11 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  GVBBSC - Keough/Tangeman (Jolene Keough) Girls 11 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Honeoye Falls Blaze (Shawn Flynn) Girls 11 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Rush-Henrietta Falcons Sosthenes (Sosthenes Pierre-Philippe) Girls 11 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Blue (Jonathan Friedlander) Girls 11 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Herricanes (James Lepore) Girls 12 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FC Dynamo ROC (Michael Fridman) Girls 12 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Pittsford Mustangs Colts (Mike Parrinello) Girls 12 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Rush-Henrietta Falcons Brocht (Jeff Brocht) Girls 12 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Spencerport Gold (Rocco Sanfilippo) Girls 12 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzard (Chris Spade) Girls 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC-Alfieri (Michael Alfieri) Girls 12 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FC Dynamo ROC - Travel (Jake Harrington) Girls 12 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FCSC Pittsford Hawks Predators (Dave Leitner) Girls 12 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Penfield Strikers Bolts (Brittany Labigan) Girls 12 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Scottsville Express (Mark LaMere) Girls 12 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Gold (Eric Engert) Girls 12 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Leo Altamirano) Girls 12 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  CWU - LeRoy (Tiffany Kota) Girls 12 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Gates Metros Donofrio (Christina Donofrio) Girls 12 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Hilton Heat - Carter (Stephen Carter) Girls 12 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Hilton Heat-Schaller (Janet Schaller) Girls 12 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Irondequoit Challenge Red (Fritz Zeller) Girls 12 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Livonia Fever (Danielle Walman) Girls 12 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Pittsford Mustangs Bolts (Robert Anania) Girls 12 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Attica (Kristy Wise) Girls 12 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  CWU - Pavilion (Shanon Harkins) Girls 12 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Caledonia-Clement (Collin Clement) Girls 12 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Fairport Flames (Scott Martin) Girls 12 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Gananda Bandits White (Gerald White) Girls 12 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Lakefront Blue (Justino Flores) Girls 12 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Penfield Strikers Flash (Kimberly Gardner) Girls 12 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Spencerport Blue (Jason Rees) Girls 12 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Victor Blue (Sean Lalley) Girls 12 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10  Wayne Wings (Bryan Taillie) Girls 12 4 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Fusion (Tom Curyto) Girls 13 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Chili Peppers (Tony Fromm) Girls 13 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Cobras FC Mcgrain (Brandon Mcgrain) Girls 13 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Hilton Heat (Dan Lane) Girls 13 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Penfield Strikers Fighting Force (Lisa Thompson) Girls 13 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Rush-Henrietta Falcons Rowe (John Rowe) Girls 13 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Blue Devils (Mike Fahy) Girls 13 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Fairport Thunder (Nicholas Romano) Girls 13 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Gates Metros (Andy Vanderhoof) Girls 13 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Greece United FC Dall (Marc Dall) Girls 13 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Irondequoit Challenge Red (John Sklenar) Girls 13 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Lakefront Finke (Matthias Finke) Girls 13 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs Dynamite (Steve Wagner) Girls 13 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport Gold (Tracy Page) Girls 13 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Mark Ricupito) Girls 13 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Brockport Blizzards (Paul Monagan) Girls 13 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Canandaigua Attack (Mike Bluett) Girls 13 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Canandaigua Attack - Teerlinck (Chris Teerlinck) Girls 13 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Churchville Flames (James Gagnon) Girls 13 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Greece United FC Jones-Smith (Tamara Jones-Smith) Girls 13 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Lakefront Blue (Rick Ellis) Girls 13 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Rush-Henrietta Falcons Stone (Laurie Stone) Girls 13 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Bloomfield Blizzard (Marco Falsone) Girls 13 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Byron-Bergen Sting (Tammy Fuller) Girls 13 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Cobras FC - Michelsen (Craig Michelsen) Girls 13 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FCSC Avon Ravens (Fritz Helmbold) Girls 13 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  GVBBSC - Matthews/Capel (Dave Matthews) Girls 13 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Holley United (Tibor Dobri) Girls 13 4 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Honeoye Falls Blaze (Nekabari Tor) Girls 13 4 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Penfield Strikers White (Robin Rivero) Girls 13 4 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9  Pittsford Mustangs Strikers (Craig Robertson) Girls 13 4 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  CWU - LeRoy (Rod Allen) Girls 14 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC Trabold (Rick Trabold) Girls 14 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Fairport Freedom (Caitlyn Walton) Girls 14 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Hilton Heat - DeSimone (Dave DeSimone) Girls 14 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Penfield Strikers (Chris Giunta) Girls 14 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs United (Sallade Tim) Girls 14 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Strikers (Erin Secker) Girls 14 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Mike Harmon) Girls 14 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Canandaigua Attack (Emilios Papas) Girls 14 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  GVBBSC - McMaster (Greg McMaster) Girls 14 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Gananda Bandits SC White (Gerald White) Girls 14 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Hilton heat-wood (Arthur Wood) Girls 14 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Livonia Lightning (Burton Weldy) Girls 14 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Rush-Henrietta Falcons Gregg (Vernon Gregg) Girls 14 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Attica (Kristy Wise) Girls 14 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Brockport Blizzards (Amy Phillips) Girls 14 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  CWU-Albion (Maggie Orbaker) Girls 14 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  GVBBSC - Herman (Mark Herman) Girls 14 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Livonia Lady Lions (Mark Kress) Girls 14 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs - Graupman (Dustin Graupman) Girls 14 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  River Flow Soccer United (Lynn O'Brien) Girls 14 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Wayne Wings (Terra Ingersoll) Girls 14 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport- White (Cathy Wilson) Girls 15 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC - Bly (Stephen Bly) Girls 15 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FC Dynamo ROC - Travel (Greg Booth) Girls 15 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Hilton Heat (Dan Lane) Girls 15 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Pittsford Mustangs S.C. Flash (Mark Michaud) Girls 15 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Spencerport Gold (Mark Stacy) Girls 15 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Victor Mavericks (Scott Marciano) Girls 15 1 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Anthony Beckman) Girls 15 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Brockport Blizzards (Blue) (Joe Johnston) Girls 15 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Irondequoit Challenge Red (Joel Mezzio) Girls 15 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Kendall Crossfires 2 (Bryon Duncan) Girls 15 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Penfield Strikers LIghtning (Todd Hansen) Girls 15 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Canandaigua Attack (Mike Cangemi) Girls 15 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Chili Charge (Brian Calus) Girls 15 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Churchville Heat (Christina Read) Girls 15 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FCSC Stormers Blizzard (Paul Chambers) Girls 15 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Greece United Billings (Jonathan Billings) Girls 15 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Pittsford Mustangs Warriors (Brian DeJoy) Girls 15 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Wayne Wings (Brad Miller) Girls 15 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Alexander (Chris Mullen) Girls 15 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Honeoye Falls Blaze (Nekabari Tor) Girls 15 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Irondequoit Challenge Blue (Jeff Lancy) Girls 15 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Kendall Crossfires (Annie Terilli) Girls 15 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Lakefront Blue (Kristen Hunright) Girls 15 4 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Attack (Loren Shipley) Girls 16 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Fairport Flash (Dustina Holt) Girls 16 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat - Siciliano (David Siciliano) Girls 16 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Pittsford Mustangs Stallions (Dan Wilmot) Girls 16 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Rush-Henrietta Falcons Hart (Shawn Hart) Girls 16 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  CWU- Albion (Carl Creasey) Girls 16 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC - Borrelli 02 (Jim Borrelli) Girls 16 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FC Dynamo ROC - Travel (Michael Fridman) Girls 16 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Gates Metros FC (George Reyngoudt) Girls 16 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Greece United FC Leary (Richard Leary) Girls 16 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Penfield Strikers Stampede (Jon Getz) Girls 16 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Rush-Henrietta Falcons Jeffords (Damon Jeffords) Girls 16 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC Oakfield Elba (Leo Altamirano) Girls 16 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Byron-Bergen-sting (Frank Jarkiewicz) Girls 16 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Caledonia-Friday (Rick Friday) Girls 16 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  FCSC Avon Ice (Jen Bugbee) Girls 16 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Honeoye Falls Blaze (Chris Annesi) Girls 16 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Livonia Strikers (Dan O'Neil) Girls 16 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Rush-Henrietta Falcons Davis (Tori-Kate Davis) Girls 16 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Scottsville Wildcats FC (Anthony Nicosia) Girls 16 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Tornado (Tom Parker) Girls 17 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC - T Talone (Thomas Talone) Girls 17 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Hilton Heat - Manetta (Jim Manetta) Girls 17 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Rush-Henrietta Falcons Pierre-Philippe (Sosthenes Pierre-Philippe) Girls 17 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Victor Blue Devils (Mike Mandrino) Girls 17 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Wayne Wings (John Knowles) Girls 17 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Cobras FC-Fuino (Lisa Fuino) Girls 17 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FCSC Avon Breeze (Connor Julien) Girls 17 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  FCSC Stormers Hurricanes (Dana Gavenda) Girls 17 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Greece United FC Minarik (Daniel Minarik) Girls 17 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Irondequoit Challenge Red (Mike Martella) Girls 17 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Livonia Landsharks (Shannon Smith) Girls 17 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Spencerport Gold (Frank Viavattene) Girls 17 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Jenna Pedro) Girls 17 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Bloomfield Bombers (Sharon Gilbride) Girls 17 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Brockport Blizzard (Katie Phillips) Girls 17 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  CWU - LeRoy (Rich Lawrence) Girls 17 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Chili Select (Chris Hughes) Girls 17 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  GVBBSC - Laubenhemier (Scott Laubenhemier) Girls 17 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Genesee Lancers S.C. - Genesee United (Chris Chilano) Girls 17 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Kendall Crossfires (Paul Zeppetella) Girls 17 3 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Brockport Blizzard Blue (KEVIN GRADY) Girls 18 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Chili Breakers (Tony Fromm) Girls 18 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Cobras FC - Cahill (Michael Cahill) Girls 18 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Cobras FC Annibali (Brian Annibali) Girls 18 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Irondequoit Challenge Red (Joshua Foster) Girls 18 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Wayne Wings (Mike Wemesfelder) Girls 18 1 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Batavia SC (Abbey Hume) Girls 18 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  CWU- Albion (Paul Zepetella) Girls 18 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Caledonia Threats (Amy Kosinski) Girls 18 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Canandaigua Attack (Shawn Howard) Girls 18 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Fairport Fury (Todd Reed) Girls 18 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Gananda Bandits (Betsy George-Jones) Girls 18 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Lakefront Blue (Joshua Karasinski) Girls 18 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Rush-Henrietta Falcons J Brocht (Jeff Brocht) Girls 18 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Chili Thunder (Terry Shipley) Girls 19 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  Cobras FC - Rogerson (Scott Rogerson) Girls 19 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  Greece United LaRosa (Pete LaRosa) Girls 19 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Lakefront Blue (Leonardis Tony) Girls 19 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Team (Coach) Gender Age Div Rk Pts W L T PP GD GA SO GP
1  Churchville Crush (Lisa Mance) Girls 19 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2  FCSC Stormers Cyclones (Greg Lull) Girls 19 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3  GVBBSC - Welker (Heather Welker) Girls 19 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4  Gates Metros Scuderi (Paul Scuderi) Girls 19 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5  Gates Metros Xtreme (Michael Branciforte) Girls 19 2 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6  Genesee Lancers - Genesee United (Chris Chilano) Girls 19 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7  Penfield Strikers Red (Rory Jarrett) Girls 19 2 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8  Pittsford Mustangs Romano (Molly Romano) Girls 19 2 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
© 2001-2017 Mark VanDellonCoded: 2016-11-17T16:23:27-0500